کانون آگهی و تبلیغات افق تبلیغ
منو اصلی

کانون آگهی و تبلیغات افق تبلیغ

ادمین اینستاگرام اصفهان

خدمات ادمین اینستاگرام و مدیریت شبکه های اجتماعی خود را به ما بسپارید

ادمین اینستاگرام در اصفهان

کانون آگهی و تبلیغات افق تبلیغ برای خدمات ادمین اینستاگرام در اصفهان کنار شما خواهد بود تا با خیالی آسوده شبکه های اجتماعی خود را مدیریت کنید و بازاریابی دیجیتال خود را به ما بسپارید. 

خدمات ادمین اینستاگرام اصفهان  :

 • تدوین استراتژی تولید محتوا و ادمینی اینستاگرام اصفهان
 • تولید محتوای تصویری و ویدیویی با دوربین و تجهیزات حرفه ای
 • تولید محتوای متنی استاندارد با هشتگ‌های مناسب در ادمین اینستاگرام اصفهان  
 • ادمین پیج اینستاگرام اصفهان
 • مدیریت کاربران و فالوئرهای اینستاگرام در ادمین اینستاگرام اصفهان  
 • طراحی و درج استوری روزانه در ادمین اینستاگرام اصفهان  
 • برگزاری چالش و مسابقات در ادمین اینستاگرام اصفهان  
 • افزایش تعامل کاربران در ادمین اینستاگرام اصفهان  
 • و بیش از ۱۰۰ امکان دیگر

اینستاگرام به عنوان محبوب ترین شبکه اجتماعی فعال می‌تواند به رشد کسب و کار شما و در نهایت افزایش فروش و ارائه خدمات شما کمک کند. همچنین میتوانید جهت ساخت تیزر های تبلیغاتی در اصفهان نیز با ما در ارتباط باشید.

پکیج مدیریت پیج اینستاگرام اصفهان

پکیج برنزی

تومان 3/900 ماهیانه
 • 8 پست گرافیکی
 • 30 استوری
 • طراحی قالب پست و استوری
 • ادمین تعامل اختصاصی
 • گزارش روزانه ادمین
اقتصادی

پکیج نقره ای

تومان 6/900 ماهیانه
 • تصویربرداری با دوربین و تجهیزات حرفه ای
 • 4 پست و 60 استوری حرفه ای
 • طراحی قالب پست و استوری
 • تقویم محتوایی
 • بررسی رقیب ها
 • ادمین تعامل اختصاصی
 • گزارش روزانه ادمین
محبوب

پکیج طلایی

تومان 7/900 ماهیانه
 • تصویربرداری با دوربین و تجهیزات حرفه ای​
 • 8 پست و 90 استوری حرفه ای​
 • عکاسی حرفه ای پروفایل
 • ارائه استراتژی رشد
 • تقویم محتوایی
 • طراحی قالب پست و استوری
 • بررسی شهرت و برندینگ
 • ادمین تعامل اختصاصی
 • گزارش روزانه ادمین
حرفه ای

اینستاگرام با امکانات روزافزون خود توانسته است جمعیت بزرگی از طرفداران را به خود جلب کند. در ایران نیز می‌توان گفت که اینستاگرام و مدیریت آن اهمیت بسیاری در بین شبکه‌های اجتماعی و کسب و کارها دارد. این شبکه اجتماعی به عنوان یک اپلیکیشن بصری، کاربردهای فراوانی در زمینه‌ی کسب و کار دارد و افراد زیادی از طریق مدیریت حساب‌های شخصی در اینستاگرام درآمدزایی می‌کنند.

اگر به صورت حرفه‌ای از اینستاگرام استفاده کنید، می‌توانید برند خود را تقویت کرده و ترافیک بیشتری به وب‌سایت خود جلب کنید. طراحی پست‌ها و استوری‌ها به شیوه‌ای جذاب و صحیح، اولین گام برای داشتن یک کسب و کار موفق است و اهمیت بسیاری در مدیریت اینستاگرام دارد.

چه مواردی در موفقیت پیج اینستاگرام نقش دارند؟

همانطور که اطلاع دارید، بسیاری از برندها در اینستاگرام فعالیت می‌کنند و سعی دارند تا به بهترین شکل ممکن خود را به مخاطبانشان معرفی کرده و خدمات خود را ارائه دهند. برای موفقیت در اینستاگرام، صفحه شما باید طراحی شده و استراتژی مناسبی داشته باشد تا کاربران را به فالورهای دائمی و خریداران تبدیل کند. اهمیت اجرای این روند به مدیریت مناسب اینستاگرام شما بازمی‌گردد.

در ابتدا، نیاز به یک قالب طراحی شده دارید که به برند و لوگوی شما وفق دهد و به بهترین شکل ممکن شما را به کاربرانتان معرفی کند. داشتن یک قالب در اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد که صفحه‌ای زیبا و هماهنگ داشته باشید.

محتوایی که در صفحه قرار می‌دهید، شامل عکس‌های محصولات، ویدیوهای معرفی کالاها، روش‌های تبلیغات، چالش‌ها، مسابقات و اسپانسرینگ است که برای داشتن یک پیج موثر باید اجرا شوند تا بهترین نتیجه را برای شما به همراه داشته باشند. کانون افق تبلیغ با تجربه در اداره اینستاگرام و تولید محتوا آماده است که به شما کمک کند بهترین نتیجه را از این شبکه اجتماعی برای خود به دست آورید. از اینجا به بعد می‌توانید اینستاگرام خود را به ما بسپارید و خیال آسوده داشته باشید.

ادمین اینستاگرام در اصفهان

در دنیای امروز، ارتباطات سریع و موثر از اهمیت بالایی برخوردار است و به عنوان عصر ارتباطات شناخته می‌شود. شبکه‌های اجتماعی نقش بسیار مهمی در این ارتباطات ایفا می‌کنند و به عنوان یک عنصر کلیدی در زندگی روزمره ما حضور دارند. اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی است که بیشتر افراد در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند و برای خود یا کسب و کار خود پیج اینستاگرام دارند. این شبکه توانسته است جذب بیش از یک میلیارد و نیم کاربر شود و افراد با مدیریت مناسب اینستاگرام، پیج‌های خود را به یک فروشگاه و بستر تجاری تبدیل کنند.

یکی از عوامل که باعث موفقیت صفحات اینستاگرامی در زمینه کسب و کار می‌شود، مدیریت صحیح اینستاگرام توسط ادمین معتبر است. برای مدیریت اینستاگرام به شکل موثر و معتبر، نیاز به اختصاص زمان به صورت پیوسته و پایدار است و این مسئولیت باید به ادمین یا مدیریت اینستاگرام سپرده شود تا به موفقیت و پیشرفت منجر شود.

ادمین اینستاگرام

مدیریت اینستاگرام در واقع شامل وظایفی است که توسط ادمین انجام می‌شود. از وظایف مدیریت اینستاگرام می‌توان به:

 • تولید محتوای مناسب برای پیج
 • زمان‌بندی و تنظیم تقویم محتوایی برای انتشار محتوا‌ها
 • پاسخ‌گویی به سوالات و درخواست‌های مخاطبین
 • ایجاد یک نظم و هماهنگی

و موارد زیاد دیگری اشاره کرد.

انتخاب ادمین اینستاگرام

وقتی به این نقطه می‌رسیدید که احساس می‌کنید در مدیریت و اداره اینستاگرام خود دچار مشکل شده‌اید و نمی‌توانید به‌طور کامل زمان لازم را به پیج خود اختصاص دهید، نیاز دارید که مدیریت اینستاگرام خود را به شخص دیگری واگذار کنید.

مدیر یا ادمین پیج اینستاگرام در اصفهان

در حال حاضر، ادمین پیج یا مدیریت اینستاگرام به دلیل پیشرفت بازارهای دیجیتال و فضای کسب و کار در اینستاگرام به یک شغل پردرآمد تبدیل شده است. زمانی که تصمیم می‌گیرید برای پیج اینستاگرام خود ادمین انتخاب کنید، باید با دقت کامل به این موضوع پرداخته و مراقب باشید، زیرا انتخاب یک ادمین پیج برای مدیریت اینستاگرام شما تأثیرگذار خواهد بود.

در واقع، شغل ادمین اینستاگرام شامل مهارت‌های حیاتی است که به شما کمک می‌کند در مدیریت اینستاگرام موفق شوید. این مهارت‌ها شامل تسلط بر نرم‌افزارهای موردنیاز، توانایی برقراری ارتباط با مخاطبین و پیج‌های دیگر، خلاقیت برای مدیریت و تولید محتوا در اینستاگرام، و قدرت مدیریت و رهبری است.

اگر قصد دارید خودتان ادمین پیج باشید و مدیریت اینستاگرام را بر عهده داشته باشید، باید این مهارت‌ها را داشته و بهبود دهید. اگر قصد دارید مدیریت اینستاگرام پیج خود را به فرد دیگری واگذار کنید، حتماً اطمینان حاصل کنید که این فرد تمامی مهارت‌های مورد نیاز را دارا است. در غیر این صورت، پیج اینستاگرام شما با مشکلاتی مواجه خواهد شد و پیشرفت مورد انتظار را نخواهید داشت.

تولید محتوا اینستاگرام اصفهان

وظیفه اصلی ادمین اینستاگرام یا کسی که مدیریت اینستاگرام را بر عهده دارد، تولید محتوا است. اکثر افراد در طول روز چندین بار به گوشی خود مراجعه می‌کنند تا تعداد لایک و فالوورهای اینستاگرام خود را بررسی کنند و سعی کنند فالوورهای بیشتری جذب کنند تا بتوانند از این طریق درآمد کسب کنند. همچنین بسیاری از شرکت‌ها علاوه بر وب‌سایت، صفحاتی در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیسبوک و توییتر دارند و با تمرکز بر بهبود این شبکه‌ها سعی در جلب توجه مخاطبین دارند تا به کسب و کار خود رونق ببخشند. به دلیل محبوبیت بالای اینستاگرام در رونق کسب و کارها، صاحبان برندها از افراد متخصص برای مدیریت اینستاگرام خود استفاده می‌کنند. اگر نیاز به آموزش و راهنمایی در مورد تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام دارید، این مقاله شما را با راهکارهای مفیدی برای انتخاب عکس‌ها و اشتراک‌گذاری محتواهای تبلیغاتی برندتان آشنا می‌کند.

تکنیک های تولید محتوای اینستاگرام در اصفهان

یکی از روش‌های اصلی مدیریت اینستاگرام، تولید محتوای مناسب، جذاب و کاربردی است تا بتوانید مخاطبان زیادی را به صفحه خود جذب کنید.

 

در قسمت تولید محتوا اینستاگرام، برخی تکنیک‌های مورد استفاده در مدیریت اینستاگرام و تولید محتوا را بررسی می‌کنیم:

 

۱. استفاده از هشتگ‌ها برای تولید محتوا اینستاگرام

اهمیت استفاده از هشتگ‌ها در تولید محتوا برای اینستاگرام بسیار بالا است. برای هر پست باید تعداد مشخصی هشتگ مناسب با موضوع پست را در نظر بگیرید. انتخاب هشتگ‌ها باید متعادل و متناسب با موضوع باشد تا به نتایج مطلوب برسید.

 

می‌توان گفت استفاده از هشتگ‌ها در اینستاگرام مانند استفاده از کلمات کلیدی در وب‌سایت است. هشتگ‌ها به کاربران کمک می‌کنند تا پست‌های شما را با جستجوی کلمات مرتبط پیدا کنند.

 

تحقیقات نشان داده است که پست‌هایی که حداقل یک هشتگ دارند، حدود ۱۳% مخاطبان بیشتری را به خود جذب می‌کنند و باعث افزایش بازدید می‌شوند. بنابراین، استفاده بهینه از هشتگ‌ها اولین قدم در مدیریت اینستاگرام صحیح است.

 

برای انتخاب هشتگ‌های مناسب، می‌توانید به صفحات اینفلوئنسرهای معروف در حوزه کسب و کار خود مراجعه کنید و هشتگ‌هایی که استفاده شده‌اند را بررسی کنید.

 

۲. در تولید محتوای اینستاگرام، حتما به سایز تصاویر توجه کنید. تصاویر باید حداقل دارای ابعاد ۱۰۸۰*۱۰۸۰ باشند و در صورتی که تصویر عمودی است، ابعاد آن به ۱۰۸۰ در ۱۳۵۰ پیکسل تغییر می‌کند. بهتر است قبل از آپلود تصاویر، ابعاد آنها را به اندازه مناسب تنظیم کنید تا اینستاگرام به طور خودکار سایز تصاویر را تغییر ندهد.

 

۳ .در مدیریت اینستاگرام، آشنایی با ابزارهای ویرایش عکس، متن و ویدیو نیز بسیار مهم است. در صورتی که با برنامه‌های ویرایش عکس آشنا نیستید، نگران نباشید. ما برخی از برنامه‌های مفید را معرفی می‌کنیم تا به شما کمک کنیم مدیریت اینستاگرام برایتان آسان‌تر شود.

برنامه Snapseed توسط گوگل توسعه یافته و برای ویرایش عکس بسیار مناسب است. برنامه VSCO Cam نیز برای ویرایش سایز و افکت‌های عکس بسیار کاربردی است. همچنین برنامه +Camera

 

۴. زمان‌بندی مهم است در اینستاگرام. انتخاب زمان مناسب برای انتشار پست‌ها می‌تواند تأثیر زیادی بر روی تعامل کاربران داشته باشد. برنامه‌ریزی منظم و انتشار پست‌ها در زمان‌های مشخص، از جمله اصول اساسی مدیریت اینستاگرام است.

 

۵. برگزاری مسابقات و چالش‌ها می‌تواند روشی جذاب برای افزایش تعامل با دنبال‌کنندگان شما باشد. با برگزاری مسابقات و چالش‌های جذاب، می‌توانید تعداد لایک و کامنت‌های پست‌های خود را افزایش دهید و همچنین بازخورد بیشتری دریافت کنید.

 

۶. استوری‌ها نیز بخش مهمی از اینستاگرام هستند. بهتر است در زمان‌های مختلف و به صورت منظم استوری‌ها را منتشر کنید. از این راه می‌توانید به دنبال‌کنندگان خود پشت پرده‌ی کار خود را نشان دهید و جذابیت بیشتری برای آن‌ها ایجاد کنید.

روش‌های جذاب‌تر کردن استوری

 • فردی که مدیریت اینستاگرام را برعهده دارد باید با روش‌های جذاب‌تر کردن استوری‌ها آشنا باشد.
 • محتوای عکس و ویدیویی که به اشتراک می‌گذارید باید شخصی‌سازی شده و از منابع دیگر کپی نشده باشد.
 • روزانه می‌توانید نظرسنجی درباره روند فعالیت پیج خود بگذارید و به آن عمل کنید.
 • تخفیف‌های مرتبط با محصولاتتان را برای مشتریان در مدت زمان محدود ارائه دهید تا مخاطبان را به خرید از شما ترغیب کنید.
 • لینک وب‌سایتتان را در پروفایل قرار دهید تا از استوری‌ها به وب‌سایت شما دسترسی داشته باشند.

 

۷. طراحی محتوای صفحه‌ی خود به شکل پازل

یکی از موارد مهم در مدیریت اینستاگرام، طراحی زیبا و جذاب پیج اینستاگرامی است. می‌توانید با همکاری یک طراح گرافیک الگوهایی برای پست‌هایتان طراحی کنید تا وقتی کاربران وارد پیج شما می‌شوند، تحت تأثیر قرار بگیرند و با یک ظاهر زیبا مواجه شوند.

 

یکی از روش‌های موثر، قطعه‌بندی تصاویر و کاور پست‌ها است تا آن‌ها را در زمان‌های مختلف قرار دهید تا پیج شما به شکل پازلی طراحی شود، برای این کار می‌توانید از ابزارهای Banner و Giant Square استفاده کنید.

 

اکثر افرادی که مدیریت اینستاگرام را برعهده دارند، با یک طراح گرافیک همکاری می‌کنند و یا خودشان این کار را انجام می‌دهند.

 

۸. استفاده از یک تم خاص برای تمامی عکس‌ها و ویدیوهایی که در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارید، یک راهکار موثر برای برندسازی است. با طراحی یک تم منحصر به فرد همراه با لوگوی شرکت خود، می‌توانید به تشخیص برند شما کمک کنید.

 

۹. ارتباط دادن صفحه اینستاگرام خود با دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک، توییتر و لینکدین، می‌تواند به شما کمک کند تا فالوورهای بیشتری جذب کنید. محتواهایی که در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارید را در دیگر شبکه‌ها نیز به اشتراک بگذارید.

 

۱۰. همکاری با افراد معروف و تاثیرگذار در زمینه شغلی شما، می‌تواند به شما کمک کند تا فالوورهای جدیدی جذب کنید. با ارتباط برقرار کردن و تعامل با این افراد، می‌توانید به مخاطبین هدف خود دسترسی بیشتری داشته باشید.

 

۱۱. شناخت مخاطب هدف و تحلیل نیازهای آنها، یکی از اصول اساسی مدیریت اینستاگرام است. برای بهبود بازخورد مطالب به اشتراک گذاری شده، نیاز است تا بتوانید جنسیت و سن مخاطبان خود را شناسایی کرده و انتظارات آنها را درک کنید. با در نظر گرفتن این موارد، می‌توانید محتواهایی را ارائه دهید که توجه مخاطبان را جلب کند.

 

رعایت اصول مدیریت اینستاگرام، باعث می‌شود که بتوانید به درستی مسئولیت مدیریت حساب خود را بر عهده بگیرید. اجرای مدیریت اینستاگرام به شکل صحیح، منجر به افزایش دیده شدن و رونق کسب و کار شما می‌شود.

 

کانون افق تبلیغ با بیش از ده سال تجربه در زمینه‌ی طراحی سایت، سئو و مدیریت اینستاگرام، همواره پشتیبان شماست. برای دریافت خدمات طراحی سایت، پشتیبانی و مدیریت اینستاگرام، می‌توانید به به صورت رایگان با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان